Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality/News

1. 3. 2009

24.září 2011 - Podještědská výstava psů Liberec 2011

Dneska jsme se zůčastnili Výstavy psů v Liberci. Máme to za kopcem, takže proč tam nejet :) S Gassy byl přihlášen do třídy otevřené a ,,,vyběhali" jsem si V1, vítěz třídy a nakonec i krajského vítěze. Pan rozhodčí Karel Hořák byl skvělý :) Děkuji organizátorům za skvělou akci a ,,nakopnutí" do světa výstav.

 

29.srpen 2011 - JCH.Gibara z Mokrovous 22.5.2088 - 29.8.2011
Dneska naposledy vydechla Gassíka sestřička Barča. Ze svého obláčku sleduje svoje úspěšné děti, svoje milované pánečky a plno dalších lidí a zvířátek... Baruško, navždy zůstaneš v našich srdcích!

 

p1060086x.jpg28. srpen 2011 - MVP Mladá Boleslav
Tak jsme zase jednou ,,vyvezli" to naše zlatíčko na výstavu a s výsledkem jsem spokojená :) Na ,,zaučení" jsem měla v kruhu i velkého švýcarského salašnického psa Baron z Podbrd, ale přes neochotu ukázat zuby jsem nakonec dostali N. Tímto ještě jednou děkuji ochotě Baronovi majitelky zapůjčit mi ho :) A zde výsledky:

Bernský salašnický pes
Gassy z Mokrovous - VD

Velký švýcarský salašnický pes
Baron z Podbrd - neposouzen


22. květen 2011 -

Kung Fu Gassy slaví narozeniny aneb Dnes to jsou tři roky co je na světě!
Žije v naší domácnosti už tři roky a nikdy jsem nelitovala toho, že je to zrovna ON!♥ Milujeme ho a vždy to bude on, kdo byl první! Má tu čest a věřím, že nikdy na něj nezapomenu! Gassy, všichni tě milujeme a přejeme ti, ještě nejméně 10 dalších super let s námi!

Tato gratulace, samozdřejmně patří i Gassovým sourozencům - Ginny, Gara, Garp, Gibara, Greg, Gaston, Gabi, Giom.

Takový to byl medvídek, když u nás byl první den...

 

p1010605.jpg

...a takový to je z něj medvídek dnes :))

p1080451.jpg

 

 

12. březen 2011 - Tak jsem přidala nové fotky z předjaří :) Podívejte se, jak ten náš ,,chlapeček roste" :))

12. listopad 2010 - Tak nám tatínek mohutní. :)

Obrazek

19. záží 2010 - Přidány momentky do galerie Pozdim 2010. Tak se jukněte =)

23. května 2010 - Tak jsme dneska vyrazili do Litoměřic na výstavu a doufali, že budeme úspěšní. Místo toho to byl propadák. I když, nejme jediní. Dostali jsme VD, stejně jako ségra Gibara a Baruška (Bessy) Codeli girls. Snad jediný Cameron Codeli Girls, byl z naší čtveřice nejúspěšnější. Za krásné fotečky děkujeme Kamile a doufám, že mě na výstavách bude fotit i nadále =))

 22. května 2010 - Už 2 roky je tu s námi.

Dneska slaví Gassík už 2 narozeniny. Je to pro nás Pan Pes a doufám, že tu s námi nejmíň 10 let ještě bude. Gassí, máme tě všichni moc rádi!! A teď pár fotek:

Obrazek

 

 

 

 

13. května 2010 - Dnes naposledy vydechla Gassíkova teta Annie z Mokrovous. Doufáme Aničko, že si tam nahoře najdeš psího fešáka a budete spolu šťastně žít.

Byla jsi sluníčkem a přáli jsme si, aby jsi tu s námi byla co nejdéle, život ti však nachystal jiný osud. Ve svých 8 letech a 8 měsících jsi měla náhlou zástavu srdce.

Aničko, budeš nám všem chybět!!

12. května 2010 - Tak jsem si řekla, že by bylo zase dobré dát aktuální fotky, jak náš hafánek roste. Tak v galerii jsou, tak se podívejte =))

2. května 2010MVP Praha

Dne 2. května jsme se rozjeli do Prahy na výstavu. Gassy zabodoval a vyběhal si s Pavlem V3. Moc díky Pavle za super předvedení!!

Další výsledky jsou shodné jako Gassovi:

Eliška z Mokrovous - V3

Hanny z Mokrovous - V3

Za foto děkujeme Karyn!!

Obrazek

Obrazek

22. - 25. dubna 2010 - Výcvikový tábor Pecka 2010 - jarní

Tak jsme ve čtvrtek odjeli na Pecku. V pátek jsme začali cvičit. Odpoledne byla beseda s policejní jednotkou. Moc se mi to líbilo a tak jsem udělala pár foteček. Večer jsme opékali buřtíky. Sobota se mi líbila víc, protože už byl Gassy ,,povolnější" a celkem poslouchal. V neděli ráno jsme dělali závod. Naše družstvo vyhrálo, což považuji za zázrak. =))

Moc bych chtěla poděkovat organizátorům (Pavlovi a Janě Pečenkovým), technické jednotce (Jardovi od Gary) a také majitelům kempu, že nás tam nechali s 50 pejskama. Bylo to prostě super a doufám, že se tam sejdeme i na podzim!!!

 

 

 

 

 

 

 

18. dubna 2010 - Tak jsme dneska vyrazili na túru k pramenu Ploučnice. Moc se mi to líbilo a myslím, že můžu psát i za ostatní =)) A teď jedna zajimavost... Věděli jste, že pramen Ploučnice je jeden z nejvydatnějších ve střední Evropě??

5. dubna 2010 - Tak jsem přidala nějaké nové foto a zároveň přeji Veselé Velikonoce!!!!

25. března 2010 - Tak jsem se konečně dneska ,,donutila" k tomu, abych přidala na Gassovy stránky foto z pondělí. Tak snad se vám líbí =))

Obrazek

 21.března 2010 - Určitě jste si všimli zvláštního jména u jedné Gassíkovy fotografie na první stránce. Asi vám to přišlo divné. Tak se pořádně podívejte a zjistěte co se tam skrývá. Kdo to vyluští jako první?? 

20. března 2010 - Tak jsem přidala fotečky do fotogalerie. Určitě se mrkněte!!

15. února 2010 - Tak jsem dneska šla fotit koníky a skončila jsem u pěkných fotek Gassíka Další sněhové foto najdete ve fotogalerii.

Obrazek

14.února 2010 - Gassíkova ségra Gibara (Baruš) má splněné podmínky pro udělení titulu Junior šampion CZ. Velice jí gratulujeme a přejeme plno dalších takových úspěchů!!

30. lenda 2010 - Když jsme se ráno probudili, tak bylo venku tolik sněhu, že jsme si připadali jako broučci. Gassíkovi se to samozdřejmě líbilo a tak jsme museli zanechat stopy po tam krásném ránu na ranní procházce. Fotečky jsou přidány!!=D

16. ledna 2010 - Tak jsme se rozhodli, že za pěkné známky, co nosíme ze školy, pojedeme na výlet. Dlouho jsme nevěděli kam, ale co jsme určitě věděli, že bez našeho psího kamaráda nepojedeme, takže na výlet do přírody, daleko od civilizace. Nakonec jsme jeli na Karlov. Celý les zasnežený, sněhu po kolena, ale užili jsme si to všichni, včetně toho nejmladšího. Pár fotek najdete ve fotogalerii pod názvem "Výlet Karlov".

 

Obrazek

31.prosince 2009 - Tak nám dneska přišly výsledky z rentgenů a máme 0/0, A/A, neg!!

24. prosince 2009 - Štědrý den! Když jsem byla malá, tak jsem si říkala, že budu veterinářkou a že budu mít spoustu pejsků. To jsem ještě nevěděla, že jsou chovatelské stanice, psí plemena a výstavy či rentgeny. Jak jsem rostla, tak jsem změnila názor na to, že budu veterinářkou, ale moje přání, že budu mít spoustu pejsků, mi zůstalo dodnes. Jednoho doma mám a pro mě je to ten nejlepší pejsek, přestože to není šampion. Jsem moc ráda, že mám takového pejska, jakého mám!!

20.prosince 2009 - Tak máme konečně pořádný snížek. Však jsme se nemohli dočkat. Tak jsme popadli boby, vodítko a Gassíka a šli jsme na kopec bobovat a sáňkovat. Přitom jsme nemohli zapomenou vzít i foťák a nafotit Gassíkovo řádění ve snížku. Fotek byla spousta a tak jsme vybrali jenom ty nejpodařenější. Jsou ve fotogalerii. A tady je jedna ta NEJ NEJ.=D

 

Obrazek

12. listopadu.2009 - Tak jsme dneska byli s Gassíkem na očkování a rovnou jsme ho nechali zvážit. Važí 46,5 kg. Myslím si, že to není zrovna málo, ale ani moc=D Zlatý střed. =D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.9.2oo9 - 26. Podještědská výstava - Krajská výstava všech plemen psů, Liberec

Tak jsme se včera vypravili do Liberce na Podjěštědskou výstavu. Moc se mi tam líbylo, hlavně proto, že má Gassy V1 - vítěz třídy!!!!!!!!!

Posudek: středně velký, výborná konstrukce, výborná linie hlavy, trošku výraznější stop, trošku užší hlava, krátký krk, rovný hřbet, výborný hrudník, trošku kratšího formátu a jako obvykle - vysoko nesený ocas v afektu

2o. července 2oo9 - Tak a máme tu vyhlášení Gassíčkového kvízu.

1. místo - Kamča a Bessy

2. 3. místo - není=(

Bessy, už jdu dělat diplom!!Tam mi pak napiš na email, pošlu ti ho.

19. července 2oo9 - Národní výstava psů Mladá boleslav

WOW, první výstava s Gassíkem sice nebyla nej, ale mooooooooooooc se mi líbila!! Asi mě chytla výstavní horečkaGassik pěkně běhal, jenom se zvednutim ocasem jako malamut, takže známka paní rozhodčí byla skutečně pravdivá.

VýSLEDKY MOKROVOUSKýCH:

GASSY  z Mokrovous - tř.mladých - VD 

Ch.EIMY z Mokrovous - tř.vítězů - V1,CAC,Národní vítěz
HARRY z Mokrovous - tř.mladých - V
GIOM  z Mokrovous - tř.mladých - V
GARA  z Mokrovous - tř.mladých - VD
GIBARA  z Mokrovous - tř.mladých - V
HANNIE  z Mokrovous - tř.mladých - VD
Soutěžilo se také v soutěži o nejlepší chovatelskou stanici pro rok 2oo9. Samoždřejmě vyhráli 1. místo Mokrovousy. Vystavovali se Eimy, Harry a Gibara.

Gratulace patří všem!!!

 

18.července 2oo9 - Návštěva u sestřičky Báry.

Na sobotu jsme byli pozvaní na opékání makreli ke barčiným páníkům. Grilování se zadařilo, moc se nám to líbylo a moc děkuju za krásně strávený večer.

 

 

Karolínka s domácí Dorčou.

Obrazek

 

3. července 2oo9 - Náš miláček na vycházce

Dneska jsme se vydali s Gassíkem na procházku, do lesa. Bylo všude mokro, ale přesto se nám podařilo zachitit pár hezkých momentek. Fotky najdete na www.gassik.rajce.net. Tak se podívejte, stojí to prostě za to

 

Obrazek

Tak paničko kde se loudáš?? Já už chci jít hledat ty houby!!Tohle si asi musel říkát Gassík, když držel vodítko a seděl přede dveřma

13.června 2oo9 - Nevíte jak jste na tom s poznáváním BSP?? Udělejte si Gassíkův test, napište do komentáře a počkejte si 2O. července na výsledky!!

 

Vše o bernském salašnickém psu

 

může být zaškrtnuto i více možností

  1. Z jaké země pochází BSP?

a)     Švédsko

b)    Švýcarsko

c)     Španělko

 

  1. Charakteristika?

a)     argesivní, nevyzpytatelný

b)    milí, bojácný

c)     dobrosrdečný, laskavý

 

  1. K čemu dříve sloužil?

a)     tahání vozů s mlíkem

b)    hlídání domu

c)     nahánění ovcí

 

  1. Je dnes ,,módním“ plemenem?

a)     ano

b)    ne

c)     nevím

 

  1. Jmenoval se vždy bernský salašnický pes?

a)     ne

b)    ano

c)     nevím

 

  1. Zbarvení?

a)     černá, bílá, šedá

b)    hnědá, černá, bílá

c)     bílá, krémová, černá

 

  1. Srst?

a)     dlouhá, jemná

b)    dlouhá, hrubá

c)     krátká, jemná

6.června 2oo9 - Dneska jsme jeli navštívit sestřenici až do Chrudimy. Gassíček se jí moc líbil a tak si nechala udělat pár fotek. Moc jim to spolu slušelo, mno ostatně posuďte sami...

 

Obrazek

 30. května 2oo9 - Mám brášky a sestřičky. Elišce se narodila štěňata. 3 pejsci a 2 fenky.

MÁM NAROZENINY!! 1 ROK!! 

22.KVĚTNA 2OO9 - DNESKA JE MŮJ VELKÝ DEN, NARODIL JSEM SE PŘED ROKEM. KDYŽ JSEM V NOCI VYKOUKL MAMINCE V NOCI Z BŘÍŠKA JAKO POSLEDNÍ 9 ŠTĚŇÁTKO, TO BYLO RADOSTI, ŽE JE 9 BUCLÍKŮ. MAMINKA ELIŠKA MĚ MÁ MOC RÁDA JAKO TATÍNEK SID. 19. ČERVENCE JSEM JEL SE SVÝMI PÁNÍČKY DOMŮ A OD TOHO OKAMŽIKU PATŘÍM JENOM  JIM. DNES JE TO PŘESNĚ ROK CO JSEM SE NARODIL A VŮBEC TOHO NELITUJI!!

 

Obrazek

10.května 2oo9 - Svod mladých - Dneska jsme byli s Gassíkem na svodu mladých.

Posouzení: Standartní pes, vysoko nesený ocas za pohybu i v klidu.

Jsem moc ráda, že jsme dopadli, jak jsme dopadli!!=D

 

29.dubna - 3.května.2oo9 - VÝCVIKOVÝ VÍKEND PECKA 2OO9 - Dneska jsem se vrátil z výcvikového pobytu na Pecce. Moc se mi tam líbilo, ale nejvíc asi moji kamarádi. Našel jsem tam mojí velkou lásku Dixie, které jsem každé ráno šeptal do ouška jak moc ji miluji. Nejradši bych na to hned skočil, ale panička mi říkala, že to dobře vychovaní pejsci nedělaj. Nakonec jsem toho nechal, přece chci být dobře vychovaný pejsek, nebo ne?? Vyzkoušel jsem tam slalom, áčko či překážku, ale asi nejvíce mě uchvátila jízda na raftu. Jako správný berňáčí kluk vodu miluju, tak jsem do ní z raftu žbluňknul. A jelikož jsem ještě malé štěňátko a tak neumím plavat začal jsem se topit. Ještě štěstí, že přijela posádka na raftu, do kterého mě moje panička s Ondrou vytáhli. Lehnul jsem si na dno a koukal ven, když v tom sssssssssssss. Jako by se něco vypouštělo. A taky že jo. Jak jsem si lehnul, tak jsem začal vypouštět raft. Moje panička vykřikla, že se topíme a na břehu, bylo všeobecný výbuch smíchu. Rychle mě začali tahat, abych se zvednul.

Fotky: www.gassik.rajce.net

A tady pár fotek.

 

Obrazek

Tatínek Siďák.

 

Obrazek

Kamarádka Dorča.

14.3.2oo9 - Dnes jsme jeli na zámek Sychrov. Moc se mi tam líbilo a jelikož nazpátek jsme šli pěšky těch osm km, tak jsem byl unavený. Šli jsme Naučnou stezkou knížete Rohana, kde to bylo moc pěkné. Do zámeckého parku sice pejsci nesmějí, ale přesto jsme si udělali hezkou procházku. 

 

Obrazek

8.3.2oo9 - Dneska jsem byl s paničkou nejmladší, paničkou mladší, paničkou nejstěrší a pánečkem na procházce. Už tu u nás není sníh, jenom voda a tak jsem byl celý zacákaný. Viděli jsme plno srnek, ale bohužel se paničce nepodařilo je vyfotit, protože byly moc rychlé. Jinak jsem si procházku venku v lese mooc užil. 

28.2.2oo9 - Dnes u nás byla na návštěvě sestřička Bára. Moc se mi to s ní líbilo, ale když odjela, hned jsem se natáhnul na kobereček přede dveřmi a chrupkal až do rána. Fotečky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Spread forex

(ForexBUM, 18. 4. 2022 20:47)

Pénznemek grafikája. https://hu.forex-stock-bitcoin-brokers.com

www.sandras.cz

(Don a Sandras, 2. 10. 2009 9:45)

Ahoj Gassíku, jsi moc hezký a šikovný pejsek. Gratuluji ti k umístění, to máš určitě i hodně šikovnou paničku. Škoda, že se nemůžeme spolu proběhnout, to by bylo príma. Děkuji za vzkaz na mém webu.
Když spolu nemůžeme běhat, tak se na tebe budeme chodit se Sandras alespoň koukat na tvůj web. Tak papááááá a dobré papání, víš, já jsem velký jedlík, ale rozdělil bych se s tebou. Don

Test

(Kamča a Bessy, 21. 6. 2009 21:34)

ahoj tak jsme se přišli juknout na vaše stránečky...máte to tady moc pěkný...zase se zastavíme toho 20 července :D Jestli budete chtít mrkněte k nám www.bsp-bessy.estranky.cz

1) b
2) c
3) a
4) a
5) a
6) b
7) a

Odpovídám: Ahoj

(gassik, 27. 3. 2009 21:31)

Ahoj. Moc ti děkuju za chválu. Vždy potěší... =D

Ahoj

(Kačka, 1. 3. 2009 14:23)

Tvůj nekonečný příběh se ti poved.